SARKLI/REPÊCHAGE LTD.

Odkryj dobroczynną moc alg morskich w wyjątkowych zabiegach marki Repêchage®!

Odkryj dobroczynną moc alg morskich w wyjątkowych zabiegach marki Repêchage®!

Marka Repechage powstała z pasji do dbania o urodę. Jako pionier w pozyskiwaniu i wykorzystywaniu ekstraktów z alg w kosmetyce, firma Repechage stworzyła pełną gamę odżywczych produktów do pielęgnacji skóry, które wykorzystuje w salonach spa na całym świecie. Łączą one niesamowite właściwości lecznicze i upiększające alg morskich z najdoskonalszymi naturalnymi składnikami, jakie można znaleźć. Tak powstają najskuteczniejsze formuły pielęgnacji skóry, zabiegów na ciało i kosmetyków.

KLAPP Cosmetics

KLAPP Cosmetics

KLAPP Cosmetics

Klapp Cosmetics jest wiodącym europejskim, producentem profesjonalnych produktów kosmetycznych, łączących w sobie dbałość o piękno ciała i jego sprawność. Dwukrotnym zwycięzcą Beauty Award, najbardziej prestiżowej na wymagającym rynku niemieckim, nagrody w branży kosmetyków profesjonalnych. Oferta tej marki to bardzo szeroki asortyment produktów, wśród których można znaleźć odpowiedź na niemal każdą potrzebę skóry.

Podstawą filozofii firmy są trzy kierunki – innowacyjne myślenie, nowoczesne metody zabiegowe oraz strategie dla przyszłości rynku. Cała gama produktów tworzona jest na bazie optymalnie do siebie dopasowanych aktywnych substancji, z poszanowaniem środowiska naturalnego. Podstawą sukcesów są autorskie koncepcje zabiegów oraz opracowane we współpracy ze specjalistami z Dalekiego Wschodu linie masaży, w tym CHI YANG i SUNG REI. KLAPP Cosmetics to dbałość o detale i nieustanne doskonalenie.

YONELLE

Yonelle Medesthetic

Yonelle Medesthetic

to nowatorska marka kosmetyki profesjonalnej. Wdraża światowe nowości z zakresu preparatów oraz technik przeznaczonych dla wykwalifikowanych kosmetyczek i specjalistów medycyny estetycznej. Priorytetem marki jest osiągniecie maksymalnej skuteczności działania poprzez poprawę wnikania składników biologicznie czynnych w skórę.

Yonelle Medesthetic oferuje najwyższej klasy kosmetyki i zabiegi, opracowane według przełomowej koncepcji SKIN PENETRATION REVOLUTIO™, w której zasadniczą funkcję pełnią przełomowe nośniki substancji aktywnych NANODYSKI tm oraz zasada BIOZGODNOSCI. Charakteryzują się one rewelacyjną skutecznością oraz intensywnym a jednocześnie przyjaznym dla skóry działaniem. Zapewniają efekty medestetyczne w sposób nieinwazyjny, stanowiąc idealną alternatywę dla procedur medycznych.

iS CLINICAL®

Kosmetyczka, pedicure, masaże ciała - IZAR Repechage Miejska Farma Urody

Jest to ekskluzywna marka preparatów do pielęgnacji skóry stworzona przez Innovative Skincare, która oferuje formuły o potwierdzonym klinicznie działaniu. Formuły iS CLINICAL® zawierają najczystsze składniki o jakości farmaceutycznej, pozyskiwane z całego świata. Każdy ze składników jest przebadany klinicznie pod względem bezpieczeństwa oraz skuteczności działania.

Produkty te są zalecane przez wiodących dermatologów, chirurgów plastycznych, onkologów, instytucje medyczne oraz lekarzy medycyny estetycznej na całym świecie.

IMAGE SKINCARE

Kosmetyczka, pedicure, masaże ciała - IZAR Repechage Miejska Farma Urody

Preparaty IMAGE Skincare powstały w oparciu o dokonania naukowe w dziedzinie dermatologi, medycyny estetycznej i kosmetologii. Założeniem twórców marki było stworzenie silnych preparatów docierających do głębszych warstw naskórka. Marka IMAGE Skincare znajduje się w czołówce amerykańskiej listy najbardziej skutecznych preparatów z grupy Kosmeceutyków.

Podstawowym zadaniem preparatów jest: spłycenie zmarszczek, naprawa uszkodzeń wywołanych promieniowaniem UV, utrzymanie optymalnego poziomu nawodnienia oraz stymulacja procesów odnowy naskórka.