MAKIJAŻ PERMANENTNY

Long Time Liner

 

Long –Time- Liner – to profesjonalna marka makijażu permanentnego, uznawana za najbardziej bezpieczną i precyzyjną metodą na świecie.

Zabieg polega na wprowadzeniu barwnika w głębsze warstwy naskórka. Głównym celem nie jest stworzenie całego makijażu, ale poprawienie wyglądu twarzy poprzez podkreślenie oczu, brwi lub ust. Codziennie wygląda świeżo, nigdy się nie rozmazuje, nie wymaga poświęcania mu czasu.

Makijaż permanentny jest często wykorzystywany przez osoby prowadzące aktywny tryb życia. Można z nim pływać, biegać, uprawiać różnego rodzaju sporty - nigdy się nie rozmaże, zawsze będzie wyglądał idealnie. Makijaż permanentny jest luksusem dla każdego, a w szczególności dla osób, które:

  • mają mało czasu na makijaż są zapracowane,
  • wcale się nie malują (również sportowców), a mimo to chciałyby wyglądać piękniej i świeżo,
  • noszą okulary bądź szkła kontaktowe, przez co mają problemy z wykonaniem makijażu,
  • starszych, mających problemy ze wzrokiem,
  • są uczulone na kosmetyki kolorowe,
  • mają rzadkie brwi, małe oczy, blade, wąskie lub o nieregularnym kształcie usta, które chciałyby dokonać trwałej korekty swojej naturalnej urody, pozbawionych brwi i rzęs np. po chemioterapii. 

Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skóry, ale objawy te szybko ustępują. Po dwóch dniach do zabiegu naskórek zaczyna się dyskretnie złuszczać - jest to proces naturalny. Bardzo ważne jest ciągłe nawilżanie odpowiednimi preparatami oferowanymi przez osobę wykonującą makijaż permanentny - linergistkę. Przez pierwsze 2 tygodnie Po zabiegu nie należy chodzić do sauny ani do solarium. W 4-5 dni po zabiegu zabarwienie makijażu blednie do 50% barwy wyjściowej, dlatego nie należy niepokoić się tym, że bezpośrednio Po zabiegu barwa jest dość intensywna, nawet przy wykonaniu makijażu bardzo delikatnego.