Masaże

MASAŻ RELAKSACYJNY

Uwalniający napięcie mięśni relaksujący masaż ciała.

Do masażu oprócz cudownych rąk terapeutów stosowany jest Repechage Aromatherapy Essential Oils of Flora Aromaterapeutyczny olejek.

Ta mieszanka esencji zawiera olejki uzyskane między innymi z żywokostu lekarskiego, cytryny, pomarańczy, geranium (Bodziszek) rozmarynu, szafranu oraz podstawowy składnik jakim jest olej z ziaren soi. Wspaniale wchłania się w skórę i daje przyjemne ciepło, pozostawia skórę jedwabiście gładką, pachnąca. Relaksuje i witalizuje.

Czas zabiegu: 60 min 
Cena: 160 zł

MASAŻ GŁĘBOKI AROMA

Intensywny, aromaterapeutyczny - masaż leczniczy

To masaż opierający się na różnych technikach w zależności od potrzeb klienta. 

Łagodzi sztywności, napięcia, bóle mięśniowe i migrenowe głowy oraz bóle lędźwiowo-krzyżowe.
Stosowany dla ogólnego odprężenia i przezwyciężenia stresu. Używany do masażu olejek aromaterapeutyczny będący mieszanką esencji; między innymi z żywokostu lekarskiego, cytryny, pomarańczy, geranium, rozmarynu i szafranu na bazie oleju z ziaren soji zwiększa przepływ krwi i limfy, co przyspiesza proces leczenia.


Czas zabiegu: 60 min
Cena: 180 zł

 

MASAŻ Z KAMIENIAMI

Terapia gorącymi kamieniami morskimi

Masaż gorącymi kamieniami jest naturalną terapią, w której podgrzane kamienie są umieszczone na ciele klienta w celu maksymalizacji korzyści terapeutycznych. W masażu używa się gorących bazaltowych kamieni pochodzenia wulkanicznego, które poprzez wieloletnią naturalną obróbkę falami morskimi mogą być użyte do celów leczniczych.

Wysoka zawartość żelaza w bazalcie pomaga utrzymać ciepło kamieni w czasie masażu. Masaż gorącymi kamieniami wpływa korzystnie zarówno na sferę fizyczną jak i psychiczną. Ciepło z kamieni pomaga mięśniom odpocząć, pozwalając masażyście skuteczniej oddziaływać na tkanki głębokie.
Dzięki nim poprawia się krążenie krwi, a jej zwiększony obieg dostarcza więcej tlenu do mięśni. Mięśnie są lepiej odżywione i szybciej ustępują dolegliwości bólowe. Słabe krążenie może prowadzić do zmęczenia, które powoduje napięcie mięśni i nagromadzenie się w nich kwasu mlekowego. Masaż gorącymi kamieniami może również pomóc zwalczać niektóre z objawów zaburzeń lękowych i depresji. Masaż świetnie sprawdza się jako dopełnienie tradycyjnej opieki medycznej.


Czas zabiegu: 90 min
Cena: 280 zł

MASAŻ PLECÓW

Leczniczy Znoszący napięcia mięśniowe i bóle

W przypadkach pojawienia się dolegliwości bólowych w obrębie kręgosłupa zaleca się wykonywanie masażu mobilizującego pleców. Celem takiego masażu będzie łagodzenie dolegliwości bólowych, zniesienie nadmiernego napięcia nerwowego, odżywienie chorobowo zmienionych struktur, poprawa ruchomości w stawach kręgosłupa, hamowanie postępowania procesu chorobowego.

Czas zabiegu: 30 min
Cena: 100 zł 

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

SKUTECZNY SPOSÓB W WALCE Z CELLULITEM, BÓLAMI KRĘGOSŁUPA I DOLEGLIWOŚCIAMI MIĘŚNIOWYMI

Masaż bańką chińską to skuteczny sposób w walce z cellulitem, jak również bólami kręgosłupa i dolegliwościami mięśniowymi. Masaż ten, wykorzystujący metodę próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek, doskonale poprawia ich ukrwienie, wyraźnie zmniejszając nie tylko „skórkę pomarańczową”, lecz także rozstępy.

Do zabiegu używa się baniek gumowych, elastycznych dających się łatwo odkształcać w dłoniach masażysty. Nie potrzeba tu używać ognia jak w przypadku baniek szklanych, gdyż podciśnienie uzyskuje się odpowiednio uciskając i rozprężając bańkę. Dobierając odpowiedni kosmetyk do zabiegu można uzyskać lepszy efekt dzięki zawartym w nim substancjom aktywnym.

Korzyści masażu: 

  • usuwanie cellulitu,
  • redukcja tłuszczu z brzucha,
  • zmniejszenie widoczności rozstępów,
  • wymodelowanie sylwetki,
  • zmniejszenie napięcie mięśniowego.

Wskazania:

  • dolegliwości bólowe kręgosłupa,
  • dolegliwości mięśniowe,
  • problemy ze stawami,
  • problemy z ukrwieniem.

Masaż częściowy:
Czas zabiegu: 30 min
Cena: 100 zł

Czas zabiegu: 1h
Cena: 160 zł

 

MASAŻ TWARZY

Korzyści jakie daje Masaż twarzy: pobudza krążenie, odtruwa, pobudza produkcję sebum, rozluźnia nerwy, uwalnia toksyny uwięzione pomiędzy tkankami a mięśniami, dotlenia tkanki skóry, daje fizjologiczne i psychologiczne korzyści, wspomaga proces ekstrakcji, nawilża i odżywia powierzchniową warstwę skóry, zwiększa przepływ limfy i usuwa napięcie mięśni. 

Czas zabiegu: 30 min
Cena: 80 zł

RAINDROP - MASAŻ LECZNICZY

Masaż Leczniczy - Harmonia Ciała, Serca i Rozumu

Opatentowana technologia Raindrop Technique® firmy Young Living łączy unikalne, ukierunkowane podejście do masażu i energii z czystymi olejkami eterycznymi. Efekt głębokiego odmłodzenia, odprężenia i zharmonizowania organizmu, jaki przynosi stosowanie techniki Raindrop wywodzi się z doświadczeń rdzennych mieszkańców Ameryki - Indian Lakota. 

Czas zabiegu: 45-60 min 
Cena: 240 zł