Pielęgnacja dłoni

MANICURE

STANDARD MANICURE

Podstawowy manicure

z biologicznym lub mechanicznym usuwaniem skórek, pielęgnacją paznokci i malowaniem.

Czas usługi: 45 min 
Cena: 60 zł

Standard Manicure z malowaniem French

Czas usługi: 55 min
Cena: 65 zł

Manicure bez malowania

Czas usługi: 30 min
Cena: 45 zł

MANICURE HYBRYDOWY

Paznokcie opracowujemy jak w manicure klasycznym w zależności od potrzeb bądź preferencji Klientki. Po odpowiednim przygotowaniu płytki nakładamy na nią cienką warstwę bazy, następnie 2 warstwy koloru i top. Każda z nich wymaga utwardzenia w lampie UV. Lakier zachowuje swój blask i świeżość na paznokciach do około 2 tygodni. Zabieg kończymy wcierając w skórki oliwkę, a w całe dłonie krem. Idealny na urlop lub dla osób, którym zwykłe lakiery szybko odpryskują. Manicure hybrydowy można bez obaw wykonać nawet kilka dni przed ważną uroczystością.

Czas usługi: około 60 min
Cena: 110 zł

Manicure Hybrydowy French

115 zł

Malowanie paznokci hybrydą

65 zł

Malowanie hybrydą French

75 zł

Usunięcie lakieru

10 zł

MANICURE SPA

MANICURE SPA

To relaksujący zabieg na dłonie. Do wykonania tego zabiegu używamy luksusowych kosmetyków, które ujędrniają, nawilżają i pozostawiają skórę aksamitnie gładką. Manicure SPA to manicure tradycyjny połączony z masażem dłoni z dokładnym peelingiem oraz z odżywcza maską.

Czas zabiegu: 70 min
Cena: 80 zł

MANICURE JAPOŃSKI

Manicure japoński - to metoda, która wzmacnia naturalne paznokcie nadając im równocześnie połysk. Ten unikatowy, nowoczesny manicure nadaje paznokciom naturalny blask. Zawarte w manikiurze japońskim witaminy A, E, H, prowitamina B5, keratyna, pyłek pszczeli i krzemionka z morza martwego wzmacniają płytkę paznokcia. Technologia P. Shine pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokci prowadzi do ich wzmocnienia i wzbogaca w ważne witaminy zapobiega łuszczeniu i rozdwajaniu się płytki paznokci. Zabieg polega na wcieraniu w płytkę krzemionki i pyłku specjalnymi polerkami. Efekt utrzymuje się do 2 tyg.

Czas usługi: 50 min
Cena: 100 zł

MANICURE NA CIEPŁO

To manicure standard połączony z moczeniem dłoni w odżywczym ciepłym kremie i masażem. Krem ten wzmacnia oraz głęboko odżywia skórę wokół paznokcia, jak i jego płytkę.

Czas usługi: 60 min
Cena: 55 zł

PAZNOKCIE AKRYLOWE I ŻELOWE

Utwardzanie lub przedłużenie naturalnej płytki paznokcia żelem lub akrylem - dla Pań, których natura nie obdarzyła mocnymi paznokciami lub styl życia nie pozwala utrzymać ich w dobrej kondycji, najlepszą metodą mogą być tipsy lub żelowe / akrylowe modelowanie paznokci. Wykorzystując nowoczesne materiały wzmacniamy lub przedłużamy płytkę paznokcia oraz korygujemy jej kształt.

Czas zabiegu: 90 min
Cena: 
Tipsy akryl, żel - 180 zł, Tipsy akryl, żel french - 200 zł, Utwardzanie naturalnych paznokci akryl, żel - 150 zł, Utwardzanie naturalnych paznokci akryl, żel french - 170 zł, Zdjęcie akrylu, żelu + manicure - 80 zł, Uzupełnienie akryl, żelowe - 100 zł, Uzupełnienie akryl, żel french - 160 zł, Podpiłowanie akryl, żel - 45 zł, Zdobienie (jeden paznokieć) - 1 - 6 zł