Pielęgnacja stóp

Piękne i zadbane stopy to element zdrowia i urody oraz podstawa dobrego samopoczucia zarówno kobiety jak i mężczyzny. Dlatego warto nasze stopy otoczyć szczególną troską i regularnie wykonywać pedicure.

PEDICURE STANDARD

Pedicure klasyczny polega na opiłowaniu paznokci, wycięciu skórek, wygładzeniu pięt tarką jednorazowego użytku, wykonaniu peelingu, a wszystko to po uprzedniej relaksacyjnej kąpieli stóp. Na koniec nakładany jest krem dobrany do potrzeb stóp klientki, a paznokcie można pomalować lakierem tradycyjnym lub hybrydowym.
 

Pedicure Standard
Czas zabiegu: 90 min
Cena: 120 zł

 

Pedicure standard z malowaniem hybrydowym
Czas zabiegu: 120 min
Cena: 170 zł
Utwardzanie akryl, żel (jeden paznokieć): 15 zł

PEDICURE LECZNICZY

Pedicure specjalistyczny/podologiczny- to połączenie pedicure klasycznego z usuwaniem zmian skórnych, powstałych na skutek deformacji kostnych, w wyniku chorób lub czynników zewnętrznych takich jak np. ciasne obuwie. Polega na niwelowaniu: modzeli, odcisków, pękających pięt lub rozpadlin, a także korekcją wrastających paznokci.

Pedicure leczniczy Cena: 150 zł
Kwasy zmiękczające - 15 zł 
Maska - 15 zł 
Peeling z parafiną - 40 zł 
Klamra na wrastające paznokcie - 50 zł

PEDICURE SPA

Pedicure SPA- to relaksujący i pielęgnujący zabieg, który składa się z klasycznego pedicure oraz dodatkowo z kompleksowej pielęgnacji stopy. Po wykonaniu podstawowego pedicure nakładana jest odżywcza/nawilżająca maska lub wykonana kąpiel parafinowa. Efekt: zrelaksowane, odżywione i wygładzone stopy.

Pedicure SPA
Czas zabiegu: 120 min
Cena: 150 zł